1
Долар24.24
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро26.66
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.21
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Колись найпопулярніший на Закарпатті табір «Мрія» так і залишається закритим

zak-insider.com 23/06/2019 10:14

Вже близько 5 років колись найпопулярніший на Закарпатті оздоровчий табір «Мрія» залишається закритим.
 
В січні 2015-го депутати Мукачівської міської ради проголосували за ліквідацію комунальною установи через відсутність коштів на її утримання.

З часів початку Незалежності тут щоліта працював повноцінний дитячий оздоровчий табір. Путівки можна було придбати за відносно невисоку ціну. Саме тут оздоровлювалися діти із соціально незахищених сімей та інші пільговики.

Дитячий оздоровчий комплекс «Мрія», що розташований у с. Лісарня Мукачівського району ліквідували у березні 2015 року. Мовляв, на його утримання у міської ради не вистачає коштів. Однак на заробітну плату 9 особам, що працюють у «Мрії», та оплату електроенергіїй досі продовжують виділяти півмільйона.

Закарпатське село Лісарня неподалік Мукачева перетворилося на місцевий курортний оазис – там стає все більше комплексів відпочинку, де організовують комфортне дозвілля серед свіжого гірського повітря. Відповідно, і земля у селі стає дорожчою. Чи можна припустити, що тут уже є свої намічені схеми майбутньої приватизації? Цілком логічно, що «Мрія», її площі та споруди в майбутньому стане не комунальною, а приватною власністю.

До слова, комплекс має і кілька повністю вільних земельних ділянок, де є місце для нового будівництва. Тож, як то кажуть, «святе місце» порожнім не буває.


(для перегляду відео в мобільній версії ukr.net – перейдіть на сайт, клацнувши на заголовок матеріалу)

Коментарі: