Долар26.77
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро29.46
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.51
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Зруйнований міст на Міжгірщині розібрали і будують новий

zak-insider.com 20/09/2018 10:44

До Синевирського озера доїхати можна. А поширена деякими інтернет-виданнями новина про те, що через обвал мосту в Міжгірському районі перекрита дорога до нависокогіршнішої природної водойми, не відповідає дійсності.

Переконались в цьому журналісти М-студіо. Однак, за селом Синевирська Поляна дійсно впала переправа через річку Теребля. Через неї місцеві могли дійти до урочища Ростока. Втім, в НПП Синевир обіцяють вже за кілька днів цей міст відновити.

Інформація про обвал мосту в урочищі Ростока, що за межами села Синевирська поляна з’явилась в соціальних мережах та на інтернет сайтах кілька днів тому. Як ми з’ясували, дерев’яна переправа через ріку Теребля дійсно впала, однак інформація про те, що через це доступ до Синевирського озера перекритий виявилась фейковою.

За словами працівників НПП «Синевир», міст тут побудували 5 років тому, однак часті опади в цій місцевості зробили свою справу – переправа обвалилась.

Міст слугував переправою для місцевих в урочище Ростока, однак житлових будинків там немає, лише господарські споруди. тобто люди не залишилися заблоковані, а користувались ним, як правило, пастухи та грибники.

Зруйнований міст розібрали, тож зараз люди ходять через ріку вбрід. Та вже за кілька днів в НПП Синевир пообіцяли збудувати тут нову переправу.