Долар26.91
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро29.62
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.7
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Ведмежа і левеня оселилися в реабілітаційному центрі на Міжгірщині

zak-insider.com 25/07/2018 19:04

У центрі реабілітації бурих ведмедів в НПП «Синевир» оселилось левеня. Щоправда, тварина тут тимчасово: новий мешканець прихистку вже у вересні вирушить у далеку Африку. А поки він перебуває в окремому вольєрі.

 

Хоч цар звірів тут лише гість, та почуває себе як удома. Привезли левеня з міста Самбір. Зараз йому вже 8 місяців. Він грайливий, привітний і зовсім не агресивний. До своїх сусідів-ведмедів Нейтон вже звик. Та й вони спокійно на нього реагують.

Звички тварини зараз схожі на котячі. Він любить пеститись та коли його гладять, злегка гарчить, ці звуки трохи нагадують муркотіння. Вже у вересні Нейтон вирушить у далеку Африку, він буде рости у природному середовищі існування, серед таких, як сам.

А от маленький Петя, який також нещодавно оселився у притулку для ведмедів, залишиться тут назавжди. Очевидно, мама-ведмедиця загинула або ж її вбили браконьєри. Тож вижити в дикій природі він просто не зміг би. Зараз ведмежа проходить реабілітацію. Ветеринари кажуть, у малюка нежить, тож він приймає відповідне лікування. Петя залюбки наминає моркву, яблука, хліб, рибу, додають в раціон і молочні продукти. А от відвідувачам він не надто радіє, та, цілком можливо, у прихистку для бурих він змінить свою думку про людей.

Тим часом, інші ведмеді, які колись знайшли тут прихисток, гостям завжди раді. Традиційно охоче позують перед фотокамерами відвідувачів, випрошуючи яблука.

У прихистку для чотирилапих знайшли собі нову домівку ведмеді, яких привезли сюди з різних областей: і західних, і східних. І живуть вони у мирі та злагоді. Не бракує в ведмежому притулку і відвідувачів. Щоб побачити, як живуть тварини в дикі природі, люди їдуть сюди з центральної та східної України.

Ця місцевість для бурих ведмедів – природне середовище. Тут їх люблять та охороняють. А торік дві ведмедиці навіть принесли потомство. І якщо знову з’являться тварини, які потребуватимуть допомоги, тут з радістю їх прихистять.