Долар27.69
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро32.55
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий7.39
Динаміка НБУ за послідній тиждень

На Міжгірщині невдовзі з’явиться маленький Колізей (ВІДЕО)

zak-insider.com 30/07/2020 13:12


Маленький Колізей невдовзі з’явиться у Колочаві: тут незабаром відкриють новий культурно-мистецький центр-амфітеатр.

Чимось схожий на Римський Колізей: новий культурно-мистецький центр невдовзі запрацює в Колочаві. Все завдяки фінансовій підтримці Європейського союзу в рамках реалізації програми транскордонного співробітництва «Польща- Україна –Білорусь». І співфінансування у розмірі 10% із області. Та і цих коштів не вистачило: підтримку надали меценати. Сам об’єкт складатиметься із кількохчастин, кожна з них матиме своє призначення. До слова, невеличке гірське селоКолочававкрай багате туристичниме родзинками: як природними, так і інфраструктурними.

Тут розташовано понад 7 музеїв. Один з них,як вже сказав сільський голова, присвячений Івану Ольбрахту -відомому чеському письменнику, який часто приїжджав до Колочави і все побачене описував у своїх романах та оповіданнях.Тож невдовзі експонати, що репрезентують життєвий шлях відомого автора, матимуть гідне місце представлення – амфітеатр. Відкрити ж його планують вже у 2021 році. Але не відмінилися! Тож уже у 2021 році всі традиційні колоритні міжгірські фестивалі також фестивалі-новинки проходитимуть на території культурно-мистецького центру – амфітетрау.

І, сподіваємось, ніщо не стане гучним гулянням на заваді. Тим часом, нагадаємо в місті №1 амфітеатру так і нема – територія, на якій він колись знаходився перебуває у власності родини міського голови, що доведено офіційними документами.

Відправ другу: