1
Долар24.79
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро27.28
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.35
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Михайло Фединець: Без хороших доріг туристів на Закарпаття не заманити

mukachevo.net 11/07/2019 21:59

За словами пана Михайла найбільшою проблемою — це є дороги. Саме вони лякають туристів та псують туристичний потенціал області.

— Закарпаття є туристичним краєм, і напевно є великий потенціал у цьому, але це неможливо зробити без хороших доріг. Фінансування наших магістральних шляхопроводів - це основна задача і вона має бути зроблена, тому що без хороших доріг ніяких туристів ми ніколи сюди не заманимо", - каже Фединець.

Другою нагальною проблемою, на думку Михайла Фединця, є протипаводкова ситема, адже її неефективність ми могли бачити нещодавно, коли річки вийшли з берегів.

"Другий такий інфраструктурний проект, який би міг дати відчутний ефект — це протипаводкова система “Тиса”. Це треба фінансувати, воно було започатковано десь років 5 назад. Останні кілька років дуже мало коштів виділяється на це. Ви бачите, що робиться зараз, коли пішли дощі, скільки повеней є, і скільки біди наробили ці потопи. Так що це другий дуже такий серйозний проект", - каже пан Михайло.

"Третій проект, який потребує уваги, дуже наболілий - це побудова нового сміттєпереробного підприємства, яке переробляло би сміття. Не просто складувало, а спалювало. Ну якийсь проект, який би дав відчутний ефект, який би вписувався в наше Закарпаття, який би давав хороший екологічний ефект", - додає Михайло Фединець.

Разом з тим кандидат додає, що окрім цих проблем є й розвиток сільського господарства, створення центрів по переробці і зберіганню продукції.


Коментарі: