1
Долар28.04
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро32.26
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий7.5
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Колектив обласного онкодиспансеру виступив зі зверненням проти політичного втручання в роботу закладу

zak-insider.com 30/11/2017 18:31

Працівники колективу Закарпатського обласного клінічного онкологічного диспансеру підготувли звернення щодо конфліктної ситуації, яка склалася останнім часом.

В зверненні працівники заявляють, що ситуація створена штучно і нагнітається в ЗМІ та соцмережах працівником онкодиспансеру у зв’язку з його звільненням.

Головний лікар онкодиспансеру повідомляє, що жодні обставини особистого характеру не вплинули на відповідне рішення. Запевняє – питання суто професійні.

Колектив онкологічного диспансеру також повідомляє, що питання звільнення Олександра Ігната лежить виключно в площині неналежного виконання професійних обов’язків згадуваним працівником.

Будучи депутатом міської ради від партії “Самопоміч”, Олександр Ігнат розпочав активну кампанію спрямовану на дискредитацію працівників закладу, використовуючи при цьому бренд політичної партії. За десятками звернень депутата розпочато безліч перевірок, які паралізовують та обмежують повноцінну роботу онкодиспансеру.

Працівники звертаються до правоохоронців та органів місцевого самоврядування, щоб ті виважено розібралися в ситуації та дали належну оцінку спробам дискредитації колективу Закарпатського обласного клінічного онкологічного диспансеру.

Звернення:

Спорядження для безпечного відпочинку в Карпатах: