Долар26.91
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро29.62
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.7
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Італійський сир та тунець поповнив склад Закарпатської митниці

zak-insider.com 10/04/2020 13:40


Напередодні, 9 квітня 2020 року, на митному посту «Тиса» Закарпатської митниці Держмитслужби припинено незаконне переміщення через митний кордон України з Італії більше півтори тонни сиру та понад 150 кг консервованого тунця.

Згідно з поданими до митного контролю, водієм товаросупровідних документів, через митний кордон України переміщувались кухонні витяжки вартістю 39 690 Євро. Відправником та продавцем товару зазначалось італійське підприємство, а одержувачем та покупцем – російське.

Під час проведення митного контролю та огляду транспортного засобу та вантажу митники встановили, що у вантажному відсіку напівпричепа переміщується 135 вантажних місць з товаром «витяжки кухонні», що по кількості місць відповідає відомостям заявленим в товаросупровідних документах. Разом з тим у вантажному відсіку напівпричепу серед іншого заявленого товару працівники митниці виявили 1489,152 кг сиру «FORMAGGIO GRAN MONTAGNA», 59,94 кг сиру «FORMAGGIO DA GRATTUGIA» та 153,6 кг тунця консервованого «TONNO ALL OLIO DI OLIVA» в оливковій олії, розфасовані у жерстяні банки виробника, вагою 80 гр. кожна, торгівельної марки «TON DOR». Всі ці продукти харчування не були заявлені в товаросупровідних документах.

Визначення вартості виявлених товарів буде проведено додатково із залученням експерта-оцінювача.

В наданому поясненні водій зазначив, що продукти харчування з Угорщини в Україну його попросили перемістити невідомі за 100 Євро.

Таким чином, громадянин України перемістив товари через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, шляхом використання засобів та способів, що утруднюють виявлення таких товарів.

Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого частиною 1 статті 483 Митного кодексу України.
Наразі складено протокол про порушення митних правил, продукти харчування вилучено.

Закарпатська митниця Держмитслужби

Відправ другу: