1
Долар26.38
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро29.82
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий7.01
Динаміка НБУ за послідній тиждень

У Хусті народне творче об’єднання «Митець Верховини» відкрили традиційну звітну виставку (ВІДЕО)

zak-insider.com 27/12/2018 17:18

У Хусті «Митець Верховини» відкрив традиційну звітну виставку – Новорічно-Різдвяну.

Народне творче об’єднання щороку звітує перед поціновувачами мистецтва, чим поповнює скарбницю власних доробків. Цього разу 26 членів «Митця Верховини» представили на «Зимовому вернісажі» дві-три роботи, відтак експозиція 2018-го складала понад півсотні різнопланових мистецьких витворів.

Тематичні і не зовсім художні полотна днями презентовані «Митцем Верховини» справжнім поціновувачам мистецтва на «Зимовому вернісажі» у Хусті. Виставка традиційна, звітна, присвячена Новорічно-Різдвяним святам.

Народне творче об’єднання започаткували ще з півсотні років тому. Наразі воно налічує майже таку саму кількість членів, серед яких і художники, і ковалі, і скульптори, і різьбярі тощо. Щодо митців-дебютантів, то це Оксана Сарвадій із Хуста і Ярослав Бабич із Ізи Хустського району.

Жінка на виставці представили аж три живописні роботи, на одній з яких зображено новонародженого Ісуса. Картина тематична і одна з перших. Зізнається, працювала над нею недовго, але дуже давно. Щодо інших учасників вернісажу, то від кожного тут є дві-три картини.

На відкриття звітного вернісажу завітали як колеги по цеху – не менш талановиті митці, так і любителі прекрасного – звичайні, але активні учасники арт-заходів. Майже кожен поділився враженнями від побаченого.

Власне, побачити унікальну художню експозицію може кожен охочий у Хустській міській картинній галереї, адже триватиме вона майже до кінця січня.


(для перегляду відео в мобільній версії ukr.net – перейдіть на сайт, клацнувши на заголовок матеріалу)

Спорядження для безпечного відпочинку в Карпатах:

Коментарі: