Долар26.91
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро29.62
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.7
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Найближчим часом Хустська ЦРЛ буде забезпечена усім необхідним для боротьби з covid-19

zak-insider.com 26/03/2020 23:17

Засоби гігієни, костюми біозахисту,спецокуляри, респіратори, медикаменти та медичне обладнання: на засіданні комісії відповідального органу місцевого самоврядування медики озвучили цілий список речей без яких в період епідемії просто не обійтися.

Як стало відомо, вже найближчим часом Хустська центральна районна лікарня буде забезпечена усім необхідним. Саме для цього народний депутат України Валерій Лунченко та депутат Закарпатської обласної ради Мирослав Білецький виділили неймовірну фінансову допомогу у сумі 1 мільйон гривень.

Попри те, що засідання тривало понад 3 години, визначитися з усім необхідним складно. Наразі учасники комісії склали список речей, на які згідно з підрахунком, буде витрачено близько 500 тисяч гривень. Аби розподілити іншу половину благодійних коштів збиратимуться повторно.

За словами медперсоналу, наразі лікарня найбільше потребує: костюми індивідуального захисту лікарів, засоби температурного скринінгу та маски високого захисту. Не вистачає тут і експрес-тестів для виявлення Ковід-19 а також апаратів штучної вентиляції легень. Саме на це учасники комісії й домовилися спрямувати кошти.

Відправ другу: