Долар26.91
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро29.62
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.7
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Фестиваль «Бринза Хустщини» вперше відбувся у Горінчеві (ВІДЕО)

zak-insider.com 15/05/2019 19:25

Цими вихідними на Хустщині відбулося справжнє свято бринзи. Фестиваль стартував у Горінчеві і має всі шанси стати традиційним. Адже гурманів, туристів та зацікавлених у вівчарстві цьогоріч приїхало чимало, що й гарантувало успіх.

 

Усі дізналися чимало про екологічно чистий молочний продукт місцевого виробництва, якого так не вистачає на полицях сучасних супермаркетів. Щодо процесу виготовлення овечого сиру, то це дуже клопітка робота, яка під силу далеко не кожному.

Крім того, у програмі фесту були не лише майстер-класи з виготовлення бринзи і вурди, дегустація та презентація вівчарства як такого, тут ще й влаштували овечі перегони та конкурс краси «Міс овечка – 2019».

Скуштувати і купити овечий сир та бринзу можна було й одразу на фесті. Сировари зізналися, що треба три тижні, аби виготовити сирну продукцію. А це – від вівці і молока до готового продукту.

На території фермерства, де відбувалося дійство, розкинулось ціле наметове містечко. Гостям можна було посмакувати й іншими закарпатськими стравами, покататися на конях і відвідати атракціони.


(для перегляду відео в мобільній версії ukr.net – перейдіть на сайт, клацнувши на заголовок матеріалу)