Долар26.91
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро29.62
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.7
Динаміка НБУ за послідній тиждень

ДСНС Закарпаття продовжує дезінфікувати міста

zak-insider.com 10/04/2020 15:44

Рятувальники ДСНС Закарпаття продовжують здійснювати профілактичні заходи, що спрямовані на запобігання поширенню коронавірусною інфекції.

Фахівці Служби порятунку у спеціальних захисних костюмах проводять дезінфекцію мсіць можливого перебування людей спеціальним розчином, який є цілком безпечним для людей, тварин та рослин, а також не шкодить металу, деревині та забезпечує надійний змив органічних та неорганічних речовин з будь-яких поверхонь.

Санітарну обробку проводять у під’іздах багатоквартирних житлових будинків, адмімістративних будівлях тих підприємств, що не можуть припинити своє функціонування, адже забезпечують життєдіяльність населення, на центральних вулицях міст та селищ, поблизу магазинів, аптек та у інших місцях, де у період карантинних заходів можуть перебувати люди. Не припиняється також і щоденне оповіщення населення щодо обов’язкового дотримання заходів безпеки під час карантину через гучномовці на оперативно-рятувальних автомобілях, які двічі на день курсують вулицям населених пунктів. Шановні громадяни!

Рятувальники закликають вас без нагальної потреби не виходити з осель та не відвідувати місця масового скупчення людей. Під час перебування на вулиці одягайте захисні маски та рукавички, зберігайте дистанцію між людьми не менше ніж 2 метри та частіше мийте і дезінфікуйте руки. Також не забувайте дбати про близьких та рідних людей літнього віку, які знаходяться у зоні ризику.

Тому забезпечте їх усім необхідним – продуктами, ліками тощо, аби вони не виходили на вулицю без нагальної на те потреби.

Відправ другу: