1
Долар25.13
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро27.84
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.39
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Брензович: "Нема жодного кандидата якого б могли підтримати угорці Закарпаття"

mukachevo.net 09/02/2019 09:39

Зокрема за словами Брензовича жоден з кандидатів на президента України не може бути підтриманий угорською меншиною, оскільки ідеї кандидатів не збігаються з реальними інтересами національних меншин.

Він також розповів про гіркий попередній досвід угод з українськими політиками: «Ми домовлялися з різними кандидатами перед попередніми инулими виборами, однак їхні обіцянки не були виконані пізніше, тому угорці налаштовані досить скептично».

Голова КМКС зазначив, що є два найбільш переспективних кандидата - це Тимошенко та Порошенко. Однак вважає, що програма Петра Порошенка - націоналістична, оскільки явно спрямована на скорочення прав меншин. А ті кандидати, які є більш-менш прийнятними для угорської меншини практично не мають шансів вийти до другого туру виборчих перегонів.

Лідер закарпатських угорців повідомив, що не варто очікувати змін щодо нацменшин у політиці Порошенка, незважаючи на те, що губернатор Закарпаття Геннадій Москаль є його представником.

На думку Брензовича підтримка закарпатських угорців для Москаля було лише політичним трюком, яким він хотів завоювати їхню прихильність, яку тепер хоче використати їх для агітації за Порошенко.

Спорядження для безпечного відпочинку в Карпатах:

Коментарі: