1
Долар26.69
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро30.01
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий7
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Один день єгера: Журналіст Артур Іванчо провів день з охоронцем Карпат

mukachevo.net 06/12/2018 21:32

Їхня професія така ж давня, як і саме полювання. Вони уміють розпізнавати сліди звірів, помічають найменші зміни в поведінці тварин і птахів, щодня оберігають мисливське угіддя від браконьєрів. І це далеко не весь перелік обов’язків єгера.

Журналіст телеканалу Sirius, цього разу поїхав на Іршавщину, де єгер Довжанського лісництва Василь Німчук, розкрив всі секрети професії.

— Чому саме єгер? Бо про цю людину знають лише лісівники або ж мисливці і бояться браконьєри. — розповідає Mukachevo.net Артур Іванчо.

Напевно у багатьох людей при слові «єгер» в голові виникає образ суворого старого з довгою бородою і рушницею. Ми бачимо результат вже після проробленої роботи. А реально — її надзвичайно багато: ходити видивлятися чи не пусті годівнички для звірів, шукати і вичисляти бранконьєрів по слідах, або підстрелених ними тварин.

— Ви думаєте бути єгерем це так легко? Шлях займає в 25 км мінімум! І це один із найкоротших. А тепер доплюсуйте погоду в - 12 вдень і до - 20 вночі. Ходіння лісом з незначними перепадами і при цьому не втрачати пильність — це і є та робота яку виконує єгер. — додає журналіст.

Нажаль зафільмувати Артуру диких тварин так і не вдалося, але сліди побачили. В загальному все інше у випуску, тож приємного перегляду.


Спорядження для безпечного відпочинку в Карпатах:

Коментарі: