1
Долар26.38
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро29.82
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий7.01
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Берегівчанин Влад Махновський танцює у Ірини Федишин

mukachevo.net 11/01/2019 18:25

21-річний берегівчанин Валадислав Маковський вихованець місцевих танцювальних колективів «Атас» та «Гармонія». З Іриною Федишин почав працювати з літа 2017 року. Згадує, що співпраця розпочалася випадково. Перед одним із концертів Ірини потрібно було підмінити викладача зі Львову. За тиждень потрібно було вивчити півторагодинну програму співачки і вдало виступити у Вінницькій області на одному з фестивалів.

З того часу обставини так склалися, що я залишився працювати у балеті на постійній основі, – розповідає Влад. Спочатку було дуже важко. Новий етап життя, новий темп, концерти по всій Україні. Великі повні зали та концерти для армійців. Все увійшло у повсякденний ритм життя.

З того часу ми виступали не тільки в Україні. Двічі вже літали у Канаду. Були також у Іспанії де зібрали зал на дві тисячі глядачів. Ірина Петрівна, а саме так називає Владислав співачку, завжди має повні зали. Також багато емоцій забирають поїздки до військовослужбовців де також проходять концерти.

Владислав Махновський вже був зіркою талант-шоу України. Тоді за нього вболівала уся область, але виграти йому не вдалося.


5c3899755e86a.jpg

Спорядження для безпечного відпочинку в Карпатах:

Коментарі: