Долар27.68
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро32.8
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий7.45
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Xiaomi представила паперовий блокнот з датчиком відбитків пальців

news.finance.ua 14/07/2020 03:23

Конфіденційну інформацію користувачі не завжди зберігають на електронних пристроях, часом віддаючи перевагу традиційним паперовим носіям. Новинка, представлена ​​одним з партнерів Xiaomi, поєднує класичний щоденник з корисною функцією сучасних смартфонів для захисту заміток від сторонніх очей.

Захищений блокнот з’явився на краудфандинговій платформі Xiaomi Youpin і має вигляд дещо футуристичного гаджета-блокнота.

Стандартний на вигляд блокнот отримав вбудований замок, що запобігає відкриттю обкладинки. Розблокувати його можна за допомогою сканера відбитків пальців, розташованого на корінці. Як запевняє виробник, процес займає не більше 0,5 секунди і супроводжується вібрацією, яка підтверджує спрацьовування сенсора.

Для підтримки “життєздатності” системи безпеки в “корпус” блокнота вбудований акумулятор ємністю 160 мАг, який заряджається через порт USB Type-C. Заявлена ​​автономність моделі становить до двох місяців. Обкладинка новинки, представлена ​​в сірому і зеленому кольорах, оснащена кишеньками для зберігання візитних карток і кредиток. Коли чисті сторінки закінчаться, в обкладинку можна буде вставити змінний блок.

Вартість оригінальної новинки в Китаї становить 43 долари (1159 гривень).