Долар26.93
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро30.54
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.84
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Свіже оновлення Windows 10 "не дружить" з накопичувачами Intel Optane

news.finance.ua 05/06/2020 23:06

Велике піврічне оновлення Windows 10 May 2020 Update (версія 2004), що вийшло в кінці травня, виявилося аж ніяк не безпроблемним – Microsoft відкрито визнала проблеми з апдейтом, заблокувавши його встановлення на безлічі пристроїв. Але, схоже, є й інші проблеми, які розробники поки офіційно не визнали, і вони спостерігаються серед власників комп’ютерів з твердотільними накопичувачами Intel Optane.

Як повідомляє Windows Latest, деякі користувачі повідомляють про проблеми несумісності Intel Optane і актуальної версії Windows 10 (2004). Скарги можна знайти на форумі Intel, соцмережі Twitter і стандартному додатку для відгуків Feedback Hub.

Microsoft, як було сказано вище, проблему не визнає – вона відсутня в офіційному списку відомих помилок. Проте, схоже, що на деякі модулі Intel Optane Memory для настільних комп’ютерів і ноутбуків все ж поширюється дія механізму, який запобігає автоматичному встановленню Windows 10 May 2020 Update. Але якщо скористатися фірмовою утилітою Media Creation Tool для ручного встановлення, то можна нарватися на неприємності.
bb4e1a09644005fda91ef80864c55ce6.jpg
Проблема пов’язана з файлом Optane Memory Pinning – оновлення його видаляє. В результаті система не припиняє спроб запустити програму з відсутніми файлами .dll. Можна спробувати видалити Intel Optane Pinning Explorer Extensions, відключити Intel Optane і перезавантажити ПК, після чого активувати Intel Optane і ще раз перезавантажити ПК. Якщо помилка залишиться, то єдиний варіант – видалити проблемне оновлення Windows 10 May 2020 Update і почекати офіційних виправлень від Micorosoft.