1
Долар28.04
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро32.26
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий7.5
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Samsung Galaxy S8 в кольорі Jet Black копіює iPhone 7

navkolonas.com 26/03/2017 06:31

29 березня, через 4 дні, Samsung представить Galaxy S8 . Вже зараз про девайсе відомо практично все. Тому ніяких здивувань в момент анонса бути не повинно. Подив може викликати лише поведінку азіатів на сцені, тому що на презентації Huawei P10, наприклад, китайський гігант велика кількість часу приділяв на те, щоб пояснити споживачам всю красу нового синього кольору P10. До слова, про колір: в цій статті мова піде саме про це.

Еван Бласс опублікував у себе на сторінці в Twitter рендери Samsung Galaxy S8:

Одні скажуть, що тут немає нічого дивного. Другі ж помітять одну цікаву і досить важливу особливість – глянсовий корпус в кольорі Jet Black. При цьому цікаво і те, що є корпус в матовому чорному кольорі, що ще сильніше наводить на думки про подібність з продукцією компанії Apple.

Один з наших читачів навіть прийшов до висновку, що Galaxy S8 в кольорі Jet Black схожий на Samsung Galaxy S7 Olympic Edition, але без різнокольорових смуг. З одного боку, він матиме рацію, але з іншого – нам адже зрозуміла справжня причина.

Тим часом в глянсовому корпусі смартфон нагадує LG G6. В цілому девайси будуть досить схожі (їх об’єднує навіть нестандартне співвідношення сторін і закруглені кути дисплея) за винятком того, що в G6 встановлений більш старий Snapdragon 821, а в Galaxy S8 буде використаний Snapdragon 835.

Спорядження для безпечного відпочинку в Карпатах: