1
Долар28.06
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро30.96
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.8
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Rocket Lab скасувала запуски через коронавірус

news.finance.ua 26/03/2020 00:34

Місія, яку каліфорнійська компанія назвала «Не зупиняй мене зараз”, мала стартувати наступного понеділка (30 березня) зі стартового майданчика Rocket Lab в Новій Зеландії.

“Однак підготовку до запуску було припинено після того, як уряд Нової Зеландії 23 березня оголосив про введення карантину по COVID-19 рівня 4, який вимагає закриття більшості підприємств і інструктування людей залишатися вдома”, – повідомили представники Rocket Lab. “Ми дякуємо уряду за цей рішучий, але необхідний крок щодо обмеження поширення COVID-19”, – додали представники компанії. “Ми працюємо з урядом, посадовими особами в сфері охорони здоров’я і нашими клієнтами, щоб визначити, коли операції запуску можуть бути відновлені.

Ракета-носій і наземні системи залишатимуться в стані готовності до запуску, наскільки це дозволяє ситуація”.

Ця 17-метрова ракета-носій може доставляти близько 227 кг на орбіту в кожній місії вартістю приблизно 5 мільйонів доларів. Rocket Lab прагне значно розширити доступ до космосу, дуже часто літаючи на двоступеневій ракеті раз на тиждень, а іноді й частіше. “Не зупиняй мене зараз” пмала доставити кілька невеликих корисних вантажів на навколоземну орбіту, включаючи три невеликі супутники для Національного розвідувального управління США (NRO).

Коментарі: