Долар26.93
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро30.54
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.84
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Річні продажі Alibaba перевалили за $1 трильйон

news.finance.ua 31/05/2020 23:42

Криза, сричинена пандемією COVID-19, позитивно вплинула на стан китайської компанії Alibaba Group.

Про це повідомляє Retail Detail.

Зокрема, зазначено, що загальний обсяг продажів товарів на платформі досяг історичного рубежу для компанії – $1 трлн.

Відомо, що таку мету компанія ставила перед собою 5 років тому.

“Кількість онлайн-замовлень в період з січня по кінець березня зросла на 19%”, – йдеться в повідомленні.

Як зазначається, карантин також приніс Alibaba безліч нових користувачів з менш розвинених районів Китаю, які тепер активно користуються онлайн-майданчиком. Серед них не тільки приватні особи, а й роздрібна торгівля, що включає невеликі місцеві магазини.

Тепер річний дохід Alibaba склав $71 млрд. Компанія зуміла розширити клієнтську базу і додала до неї 960 млн активних користувачів. Навіть в березні, коли відчувалися великі проблеми з доставкою, зростання обсягів продажів склало 22%.

Згідно з прогнозами компанії, виручка за 2021 фінансовий рік досягне позначки $91 млрд, оскільки Китай продовжує відновлюватися після пандемії і в країні поступово налагоджується не тільки робота підприємств, а й споживча поведінка клієнтів.

Крім іншого, все більше підприємств повністю переходить на онлайн-закупівлі необхідних товарів, оскільки в умовах карантину стало очевидно, що цей спосіб один з найбільш зручних і найменш витратних.

Раніше повідомлялося, що китайський гігант онлайн-комерції Alibaba планує інвестувати протягом найближчих трьох років $28,2 млрд в свій підрозділ хмарних сервісів.