1
Долар25.04
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро27.75
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.36
Динаміка НБУ за послідній тиждень

ПриватБанк запровадив сервіс, який дозволяє змінювати зображення платіжної картки

news.finance.ua 22/05/2019 11:25

ПриватБанк і Mastercard вперше в банківській практиці запровадили сервіс, який дозволяє змінювати зображення платіжної картки, доданої в безконтактні цифрові гаманці, на тематичні оригінальні дизайни.

Тепер користувачі сервісу отримали можливість підбирати оригінальну обкладинку картки прямо в додатку Privat24. Уже сьогодні клієнтам банку доступні віртуальні дизайни карток з героями фільму «Люди Ікс: Темний Фенікс» (X-Men: Dark Phoenix).

Як скористатися?

  • Скористатися новим функціоналом можуть власники карток Mastercard від ПриватБанку, доданих в Apple Pay або Google Pay.
  • Для цього потрібно переконатися, що додаток Privat24 на смартфоні оновлено до останньої версії. Після цього в розділі «Меню карток» зайти в підпункт «Дизайн картки» і вибрати один з 10 віртуальних дизайнів з героями фільму «Люди Ікс: Темний Фенікс», який автоматично відобразиться в вашому цифровому гаманці.
  • Послуга встановлення дизайну картки в цифрових гаманцях є безкоштовною.

c8345f82a8846ea5852f7762ee9b8639.jpg

Надалі галерея віртуальних дизайнів картки буде поповнюватися новими тематичними зображеннями з героями коміксів. Поява серії дизайнів «Люди Ікс: Темний Фенікс» стала можливою завдяки співпраці Mastercard і ПриватБанку з дистриб’юторською компанією Ukrainian Film Distribution.

Спорядження для безпечного відпочинку в Карпатах:

Коментарі: