Долар26.91
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро29.62
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.7
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Прибуток виробника iPhone впала на 90% за підсумками кварталу

news.finance.ua 24/05/2020 00:40

Тайванська Foxconn, яка є найбільшим постачальником iPhone, відзвітувала про падіння прибутку на 90% за підсумками першого кварталу 2020 року.

Про це пише Reuters.

Читайте також: Продажі смартфонів Apple iPhone впали на 77%

Прибуток компанії за підсумками першого кварталу скоротилася до $70,3 млн на тлі закриття заводів в Китаї через спалах коронавірусу, а також скорочення замовлень з боку ключових замовників, в тому числі і Apple.

Відзначається, що результати Foxconn за підсумками першого кварталу виявилися найгіршим результатом компанії з 2000 року і не виправдали прогнози аналітиків.

У компанії зазначили, що після відкриття заводів в Китаї ситуація покращилася. У Foxconn очікують, що компанія зможе повернутися до стабільного зростання в другому кварталі цього року.

Зокрема, в компанії очікують зростання виручки для корпоративного і обчислювального підрозділу більш ніж на 10% і 15% відповідно. При цьому, в Foxconn очікують зниження виручки в сегменті побутової електроніки, більшу частину якого складають смартфони. Прогнозується, що підрозділ повідомить про зниження продажів на 15% в рік через вплив пандемії коронавірусу на купівельну спроможність споживачів.