Долар26.93
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро30.54
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.84
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Представлено «безрозмірні» Bluetooth-навушники Neopon 2 в ергономічному корпусі (фото)

news.finance.ua 30/06/2020 23:39

Корейський стартап Neopon анонсував випуск незвичайної моделі бездротових навушників з функцією «підгонки» чашок під користувача. За твердженням виробника, гарнітура легко адаптується до будь-якої форми вушних раковин і не викликає дискомфорту, навіть при тривалому носінні, а також підходить для пробіжок і інтенсивних фізичних вправ.

Конструкція аксесуара являє собою гнучкий дугоподібний корпус, що фіксується за вухом, до якого прикріплений сам навушник на рухомому стержні. Таке рішення, як запевняють представники вендора, дозволяє розміщувати динамік в слуховому проході з урахуванням індивідуальної будови вушної раковини і регулювати гучність і ступінь приглушення навколишніх звуків.

«Я створив цей продукт, щоб усунути кожну больову точку, пов’язану з тривалим використанням навушників. Більше немає дискомфорту у вусі і регулювання гучності. Тепер будь-хто може отримати повний контроль над звуком в навушниках, не жертвуючи своїм комфортом чи здоров’ям», – заявив засновник і генеральний директор компанії Нео Лі.

937c9a8acfa632fa1c0dda255eb45129.png
Фото: newatlas.com

Neopon 2 з функцією шумоприглушення побудовані на базі чіпа Qualcomm QCC3040 з підтримкою протоколу Bluetooth 5.2 і кодеку aptX. Заявлена ​​автономність моделі на одному заряді акумулятора – до шести годин, а з урахуванням «дозаправки» від комплектного кейсу з АКБ на 300 мАг – до 26 годин. За якість звучання гарнітури відповідають 10-міліметрові динаміки. Новинка також підтримує функції активації популярних голосових помічників.

Бездротові навушники вже доступні для замовлення на краудфандинговому майданчику Kickstarter за ціною $49 для перших інвесторів, початок поставок аксесуара заплановано на грудень 2020 року.