Долар26.69
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро29.95
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.7
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Oracle допоможе знайти ліки від коронавірусу

news.finance.ua 26/03/2020 04:14

Виробник корпоративного софту Oracle поділиться з урядом США своїм досвідом для проведення клінічних випробувань ефективності двох препаратів від малярії для лікування коронавірусу COVID-19. Зараз компанія веде переговори з Білим домом про надання “платформи” для тестування, передає газета The New York Times.

Детальну інформацію про проект офіційні особи поки не оприлюднили. Передбачається, що американське міністерство охорони здоров’я, Управління з контролю за продуктами і ліками США, а також центри Medicare і Medicaid використовуватимуть технології Oracle для аналізу ефективності препаратів при призначенні пацієнтам з COVID-19.

Зокрема, програмне забезпечення Oracle буде використовуватися для відстеження процесів лікування, зберігання інформації про їх ефективність і збору будь-яких додаткових даних, які можуть бути корисні для дослідників.

Нещодавно президент США Дональд Трамп (Donald Trump) заявив, що ліки від малярії – гидроксихлорохін – можна використовувати для лікування від коронавірусу нового типу. За словами американського лідера, препарат, який застосовується для лікування малярії та артритів, показав “дуже обнадійливі результати” в лікуванні коронавірусу COVID-19