Долар26.91
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро29.62
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.7
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Mirror представила "розумне" дзеркало для персональних тренувань (фото)

news.finance.ua 10/10/2019 04:11

Інтерактивна фітнес-компанія Mirror оголосила про запуск персональних тренувань один на один.

Читайте також: Розумний одяг Apple стежитиме за власником

Через двостороннє аудіо і відео, тренери зможуть вести користувачів через сесії, даючи зворотний зв’язок. Користувачі можуть вибирати тренерів на основі переваг тренувальної діяльності (йога, силові тренування, штанга тощо), тривалості сеансу, мотиваційного стилю тренера і розкладу.

40-дюймовий дисплей з роздільною здатністю 1080p по вертикалі обійдеться в 1 495 доларів США, а для участі в персональних навчальних заняттях необхідна підписка на щомісячну контент-послугу, яка дозволяє вам транслювати понад 70 нових занять на тиждень. Це додатково 39 доларів на місяць, на додачу до кожного сеансу особистого тренера по 40 доларів. Екран дзеркала не сенсорний – він управляється через додаток iOS, і пристрій поки не сумісний зі специфікацією Android.

Дзеркало має 5-мегапіксельну камеру із захисною кришкою і вбудований в пристрій мікрофон. Компанія каже, що обидва активуються лише під час особистих тренувань один на один.

1b8d6add6efe68a199d0de7aec0aa959.png

Mirror є однією з перших компаній, які фактично використовують встановлені камери цих пристроїв, які досі зазвичай використовувалися тільки для того, щоб знімати і ділитися селфі після тренувань.