1
Долар24.04
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро26.45
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.12
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Meizu пообіцяла скоро випустити операційну систему Flyme 8

news.finance.ua 05/07/2019 00:03

Китайська компанія Meizu і її програмне забезпечення Flyme – це складна історія. Особливо, якщо ми говоримо про глобальну версію прошивки. У квітні минулого року виробник анонсував лінійку смартфонів Meizu 15 на честь свого 15-річчя.

До неї увійшли стандартне видання, Meizu 15, а також його поліпшена і спрощена версії. Разом з тріо телефонів відбулася прем’єра програмного забезпечення Flyme 7. Відтоді багато води утекло, а сьома версія прошивки досі є актуальною. Якщо бути точнішими – Flyme 7.3 на базі операційної системи Android 9.0 Pie.

Головними особливостями цієї версії ПЗ є режим нічної зйомки для основної камери і режим продуктивності для ігор.

Як стало відомо сьогодні, вже зовсім скоро компанія з Китаю представить нову версію фірмового графічного інтерфейсу – Flyme 8. Хоча чекали на неї ще в квітні цього року разом з флагманською моделлю Meizu 16s. Презентація Flyme 8 призначена на 18 серпня. Не виключено, що разом з програмним забезпеченням виробник з Піднебесної представить якийсь смартфон, але передумов для цього поки що немає. Навіть чутки про можливі новинки Meizu поки що не ходять.

За попередніми даними, Flyme 8 отримають всі моделі компанії, які були презентовані в 2018 і 2019 роках, а це відразу 19 смартфонів. Якщо інформація підтвердиться, то встановити свіжу версію програмного забезпечення зможуть власники пристроїв сімейств Meizu 15 (3 моделі) і Meizu 16 (5 моделей), а також Meizu X8, Meizu E3, Meizu V8 і V8 Pro, Meizu M8c, M6T і M6s, Meizu C9 і C9 Pro, Meizu Note 8 і Note 9. Детальний перелік смартфонів, для яких буде доступна оболонка Flyme 8, стане відомий ближче до дати релізу ПЗ разом зі списком усіх змін.

Коментарі: