Долар26.91
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро29.62
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.7
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Жидачівщина попрощалася з захисником України Ярославом Михайлишиним

zik.ua 09/01/2019 13:51

Учора, 8 січня, у м. Жидачів попрощалися із померлим захисником України Ярославом Романовичем Михайлишиним, життя якого забрала підступна й важка хвороба.

Про це повідомив власкор IA ZIK з посиланням на відділ інформаційної діяльності і комунікацій з громадськістю апарату РДА.

Прощалися із учасником бойових дій на сході України Ярославом Михайлишиним його рідні й близькі, бойові побратими, представники ГО «Спілка учасників АТО Жидачівщини», Жидачівської райдержадміністрації, райвійськкомату. Скорботну процесію супроводжувала почесна варта українських воїнів.

Виголошуючи прощальне слово про захисника України, о. Роман Котів сказав, що Ярослав Михайлишин не дожив два місяці до свого 60-річного ювілею. Народився він 18 березня 1959 року в с. Бортники Жидачівського району. З дитячих років виростав добрим і чуйним, любив рідну землю. Бог дарував йому неабиякі здібності до малювання.

До початку російської агресії на сході України Ярослав Михайлишин працював на одному з підприємств целюлозно-паперової промисловості району. Тоді він не зміг бути стороннім спостерігачем, пішов захищати рідну українську землю від ворожої навали. Ярослав за більш як два роки війни на Сході врятував не одне життя поранених наших воїнів, адже там, на східному фронті, служив водієм автомобіля швидкої медичної допомоги. Але не зміг сам собі допомогти, коли важка безжальна хвороба на початку 2018 року дала про себе знати.

Керівництво Жидачівської райдержадміністрації висловило щире співчуття рідним і близьким померлого захисника України.