Долар26.77
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро29.46
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.51
Динаміка НБУ за послідній тиждень

До поліцейської комісії Львівщини увійшов бенефіціарний власник кіпрського офшору

galinfo.com.ua 05/11/2019 16:05
Сьогодні, 5 листопада, в оновленому складі розпочала свою роботу поліцейська комісія Головного управління Національної поліції у Львівській області. Про це повідомили на Facebook сторінці Поліції Львівської області.

Як зазначено в повідомленні, новим головою поліцейської комісії обраний Ярослав Юнак, також до складу комісії увійшли Тарас Сабанюк та Роман Рибіцький, Андрій Виприцьких, Богдан Микич.

Зазначимо, Богдана Микича та Андрія Виприцьких було рекомендовано включити до складу поліцейських комісій територіальних органів поліції Львівської області на засіданні постійної комісії ЛОР з питань законності, правоохоронної діяльності, дотримання прав людини та військових проблем 22 серпня 2019 року (ПРОТОКОЛ № 36).

Відтак, Львівська обласна рада на своєму засіданні 29 жовтня 2019 року ухвалила  РІШЕННЯ № 903 «Про обрання представників від громадськості до складу поліцейських комісій територіальних органів поліції Львівської області», яким обрала Виприцьких Андрія Володимировича та Микича Богдана Степановича представниками від громадськості до складу поліцейських комісій територіальних органів поліції Львівської області.

В поданих документах на вступ до поліцейської комісії Львівщини Богдан Микич зазначив, що він є волонтером, учасником Революції гідності, був нагороджений орденом "Христа спасителя" та медаллю "Сильним духом", а також є членом організації "Варта 1" та приватним підприємцем в м.Шкло.

1/2