Долар27.68
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро32.8
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий7.45
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Як швидко "кинути палити" та позбутись свого автомобіля, - ДФС

galinfo.com.ua 19/11/2018 09:31
У подвійному дні авто працівники Львівської митниці ДФС виявили понад чотири тисячі пачок сигарет. Про це Гал-інфо повідомили в прес-службі ГУ ДФС у Львівській області.
kontra_21e43.jpg Контрабанда

Сьогодні , 40-річний громадянин України прямував до Республіки Польщі через пункт пропуску «Краковець» смугою руху «зелений коридор» автомобілем «Сеат». Під час візуального огляду транспортного засобу в працівників митниці виникла підозра про наявність в автомобілі товарів, прихованих від митного контролю. Авто скерували у відведене місце для огляду транспортних засобів. Там під час спільного митно-прикордонного контролю  в переробленій підлозі було виявлено 4360 пачок сигарет без акцизної марки.

Таким чином, громадянин вчинив дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, тобто з використанням способів, що утруднюють виявлення таких товарів.

За цим фактом складено протокол про порушення митних правил, за ознаками правопорушення, передбачене частиною 1 статті 483 Митного кодексу України. Сигарети та автомобіль вилучено. Їх вартість буде встановлено додатково. Справу скерують до суду.