Долар27.68
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро32.8
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий7.45
Динаміка НБУ за послідній тиждень

У Мостиському районі підбили підсумки місячника благоустрою

zik.ua 19/04/2018 08:56

Учора, 18 квітня, в Мостиській РДА Львівської області підбили підсумки проведення місячника благоустрою.

Про це повідомив власкор IA ZIK з посиланням на дані Мостиської РДА.

У розмові, тон якій задав голова Мостиської РДА Львівської області Степан Буняк, взяли участь керівники відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації, служб Мостиського району.

«Усіма керівниками підприємств, установ та організацій, в районі у березні – квітні поточного року проведено весняний місячник озеленення, прибирання та благоустрою», – наголосив очільник району Степан Буняк. – Відтак, в межах місячника було заплановано проведення низки заходів головами міських та сільських рад, керівниками підприємств, установ, організацій, приватними підприємцями, усіма небайдужими громадянами».

Зі слів завідуючого сектору інфраструктури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Володимира Придиби, в результаті проведеного огляду благоустрою населених пунктів району встановлено, що в цілому на їх території проводились заходи з підтримки порядку і санітарній очистці. Так, до сільських рад, які сумлінно віднеслись до поставлених перед ними завдань та подали звіти з фотофіксацією можна віднести Зав’язанцівську та Хідновицьку. Також про виконану роботу прозвітували відділ освіти райдержадміністрації, відділ культури та туризму райдержадміністрації. Поряд з цим посадовець зазначив, що не всі органи місцевого самоврядування відповідально поставилися до проведення прибирання територій. Так, порушення правил благоустрою виявлено в Судововишнянській міській раді (засмічена територія, стихійні сміттєзвалища, м. Мостиська (пошкоджена автобусна зупинка, неналежний стан дорожнього покриття), засмічені узбіччя доріг (Нагірне – Добромиль, Мостиська – Дидятичі, Мостиська – Краковець) тощо.