Долар27.68
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро32.8
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий7.45
Динаміка НБУ за послідній тиждень

На Львівщині затримали порушника митних правил

zik.ua 14/08/2018 14:58

Громадянин України намагався «зеленим коридором» провезти товари, які за своїми вартісними параметрами перевищують неоподатковану норму.

Сьогодні, 14 серпня, в пункт пропуску «Краковець-Корчова» з Республіки Польщі до України заїхав автомобіль «Opel Vivaro» під керуванням 57-річного громадянина України, мешканця Львівщини з пасажирами.

Для перетину кордону він обрав смугу спрощеного контролю «зелений коридор». Однак під час митного контролю транспортного засобу та внесення даних про нього та осіб, які у ньому переміщувались, з’ясувалось, що однин з пасажирів повторно протягом 72 годин переміщується через митний кордон. Про це повідомляє прес-служба ДФС у Львівській області.

Автомобіль було скеровано на майданчик поглибленого огляду транспортних засобів та товарів. Там у салоні автомобіля було виявлено товари, які за своїми вартісними параметрами перевищують неоподатковану норму ввезення товарів громадянами на митну територію України. Зокрема 150 штук зовнішніх батарей для зарядки телефонів, планшетів та інших пристроїв (павербанк). Виявлений товар водій визнав своєю власністю. Товаросупровідних документів на цей товар до митного контролю подано не було.

Такі дії громадянина мають ознаки порушення митних правил, передбачених статтею 471 Митного кодексу України.

За цим фактом складено протокол. Товар вилучено. Його вартість буде встановлено додатково.

Справу скерують до суду.