Долар27.68
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро32.8
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий7.45
Динаміка НБУ за послідній тиждень

На Львівщині оголосили тендер на ремонт дороги Мостиська – Краковець

galinfo.com.ua 19/03/2020 16:26
Служба автомобільних доріг у Львівській області оголосила міжнародний тендер на ремонт дороги Мостиська – Краковець. Про це сьогодні, 19 березня, Гал-інфо повідомили у прес-службі Служби автомобільних доріг у Львівській області.
1_71ff8.jpg САД Львівщини

Служба автомобільних доріг у Львівській області оголосила закупівлю послуг на поточний середній ремонт автомобільної дороги Мостиська – Краковець у рамках проєкту “Доступне українсько-польське прикордоння: спільні дії щодо модернізації дорожньої інфраструктури”, який передбачає виконання ремонтних робіт дороги у рамках транскордонного співробітництва між Україною - Польщею – Білоруссю у співфінансуванні із Львівською обласною державною адміністрацією.

Як зазначив керівник Служби автомобільних доріг у Львівській області Олег Береза: «Справу, яка так довго очікувала своєї пори (від 2014 року), нарешті зрушено і станом на сьогодні ми оголосили міжнародний тендер, вартістю понад 150 млн грн, на проведення ремонтних робіт ділянки дороги Мостиська - Краковець, що відбувається у рамках співробітництва нашої держави з Польщею та Білоруссю. Разом з тим, маємо розпорядження Голови Львівської обласної державної адміністрації Максима Козицького про майбутнє співфінансування проєкту. Відтак, після визначення та затвердження переможця, орієнтовно у червні - липні, розпочнемо безпосередні будівельні роботи. Україна невпинно змінюється. Якісні зміни та автомобільні шляхи - запорука нашого успішного майбутнього".

На автомобільній дорозі Мостиська – Краковець, загальна довжина якої становить 19,1 км, виконають роботи з поточного середнього ремонту, в рамках якого буде відновлено дорожнє покриття, влаштовано тротуари, автобусні зупинки, водовідведення, а також проведені заходи із організації дорожнього руху.

Варто зазначити, Проєкт реалізується Службою автомобільних доріг у Львівській області у партнерстві з Асоціацією “Єврорегіон Карпати — Україна” і Підкарпатським управлінням воєводських доріг в Ряшеві за фінансової підтримки Європейського Союзу у Рамках Програми транскордонного співробітництва Польща — Білорусь — Україна 2014-2020 Європейського Інструменту Сусідства.