Долар26.93
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро30.54
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.84
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Криклій: Ми плануємо реконструкцію дороги М-10 «Львів – Краківець»

galinfo.com.ua 29/11/2019 21:11
Міністр інфраструктури України Владислав Криклій спростував інформацію голови ЛОР Олександра Ганущина про реконструкцію дороги М - 10 «Львів – Краківець».
krl.jpg Міністр інфраструктури України Владислав Криклій.

Під час зустрічі Міністрів інфраструктури України та Республіки Польща, яка відбулась 28 листопада 2019 року у місті Львів, українська сторона поінформувала польську, що очікує розвантаження автомобільної дороги М-10 Львів – Краковець після завершення робіт з капітального ремонту на підходах до 4 пунктів пропуску КПП «Устилуг», КПП «Рава Руська», КПП «Смільниця», КПП «Грушів».

Роботи з капітального ремонту на підходах до КПП мають розпочатись у 2020 році в рамках реалізації контрактів відповідно до Договору між Урядом України та Урядом Республіки Польща про надання кредиту на умовах пов’язаної допомоги.

Міністр інфраструктури України Владислав Криклій заявив, що реконструкція дороги М - 10 «Львів – Краківець» планується. Після завершення ремонтних робіт на підходах до КПП «Устилуг», «Рава Руська», «Смільниця», «Грушів» та розподілу транспортних потоків на зазначені пункти пропуску, буде проведено дослідження інтенсивності руху. За результатами українською стороною буде визначено необхідний вид ремонтно-будівельних робіт на автомобільній дорозі «Львів – Краковець» для забезпечення відповідного трафіку та належної інфраструктури.

Нагадаємо, сьогодні голова Львівської обласної ради повідомив, що отримав інформацію від  міністра інфраструктури і будівництва Польщі Анджея Адамчика, про відмову української сторони від планів будівництва М10 або «Львів - Краковець».