1
Долар25.32
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро28.23
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.43
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Активісти «АвтоЄвроСила» завітали із скаргою до начальника Львівської митниці

zik.ua 11/02/2019 13:50

Сьогодні, 11 лютого, активісти всеукраїнської організації «АвтоЄвроСила» поспілкувалися з начальником Львівської митниці ДФС стосовно правопорушення, яке, імовірно, мало місце на КПП «Краковець».

Про це повідомляє кореспондент ІА ZIK з посиланням на «АвтоЄвроСила» у Фейсбук.

Близько двох десятків активістів намагалися потрапити до начальника Львівської митниці ДФС, щоб поговорити, на їх думку, про правопорушення, яке сталося 8 лютого на КПП «Краковець». Ініціативну групу пустили у кабінет начальника Львівської митниці ДФС Левка Прокіпчука.

«Дві доби тому у транзитному режимі ми намагалися виїхати через КПП «Краковець», але нам відмовили у виїзді з України, мотивуючи це тим, що немає людини, яка завезла даний автомобіль. Тобто нас примусили порушувати умови митного режиму, бо ми хотіли виїхати, але нам у цьому відмовили. Крім того, виписали протокол на людину, яка по-факту нічого не порушила. Митник, який складав протокол, навіть не пересвідчився, хто сидів за кермом і не з’ясував всіх обставин, які дозволяли нам виїхати. Тобто невинну особу зробили винною і у підсумку відмовили у перетині кордону. Ми втратили наш час та гроші, хто компенсуватиме?», – сказав один із активістів.

Начальника Львівської митниці ДФС Левко Прокіпчук пообіцяв з’ясувати всі обставини цієї конкретної справи та взяти її на особистий контроль. У разі виявлення правопорушень стовно митника, який склав, можливо, неправомірний протокол і не пустив транспортний засіб за кордон, то цю особу притягнуть до відповідальності.

Спорядження для безпечного відпочинку в Карпатах:

Коментарі: