Долар26.93
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро30.54
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.84
Динаміка НБУ за послідній тиждень

У Раві-Руській затримали українця з фальшивими дипломатичними номерами

zaxid.net 27/05/2020 21:05

У пункті пропуску «Рава-Руська - Гребенне» на українсько-польському кордоні затримали 39-річного громадянина України, який користувався підробленими документами дипломатичного представництва.

Чоловік прибув на виїзд з України автомобілем Mercedes-Benz S-класу з дипломатичними номерами. Для контролю він надав документи, які свідчать про його причетність до МЗС України.

«Під час огляду авто в багажному відділені містились номери української реєстрації. Тож митники вирішили ретельніше перевірити надані документи. Як з’ясувалось, громадянин не є співробітником МЗС, а також такий дипломатичний номерний знак не видавався», — повідомила прес-служба Галицької митниці.

39-річного чоловіка затримали. Поліція встановлює особу псевдодипломата, а також причетних до підроблення документів і номерних знаків.

Додамо, що на час карантину перетинати кордон дозволено лише окремим категоріям людей: дипломатам, водіям, які здійснюють міжнародні перевезення, учням і студентам, що навчаються за кордоном, тим, хто має дозвіл на роботу і тривале перебування, власникам карти поляка.