1
Долар24.71
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро27.42
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.34
Динаміка НБУ за послідній тиждень

У Львові силовики з різних країн обговорили плани боротьби з тероризмом

zik.ua 27/03/2017 10:25

На базі військової прокуратури Західного регіону України відбувся регіональний круглий стіл за участю делегацій ООН, силових відомств України, Республіки Польща, Словацької Республіки, Румунії та Угорщини «Транскордонна співпраця: проблеми та шляхи їх вирішення».

Захід відбувся у приміщенні Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного за сприяння військової прокуратури Західного регіону України, Головної військової прокуратури Генеральної прокуратури України та Національної академії прокуратури України, – інформує прес-служба військової прокуратури Західного регіону України.

У науковому заході взяли участь представники органів прокуратури, Служби безпеки України, Національної поліції України, Державної фіскальної служби України, Державної прикордонної служби України, вітчизняних й іноземних фахівців та експертів (вчених). Також серед запрошених -представники комітету Організації Об’єднаних Націй, Консультативної місії Європейського Союзу в Україні та учасники від силових відомств Польщі та Румунії і посольств Республіки Польща, Словацької Республіки, Республіки Казахстан та Угорщини.

«Організований нами захід відбувається, на жаль, в умовах вкрай напруженої та нестабільної обстановки у нашій країні. Такій ситуації сприяє безліч геополітичних та внутрішніх дестабілізуючих факторів. Тому сьогодні, в умовах реального часу, ми шукатимемо шляхи практичного вирішення надзвичайно гострих проблем», – зазначив заступник Генерального прокурора України – головний військовий прокурор Анатолій Матіос.

Метою заходу є об’єднання зусиль працівників правоохоронних органів України та суміжних держав, експертів України та Європи, інших зацікавлених осіб в пошуку оптимальних шляхів у розв’язанні проблем транскордонної взаємодії.

У форматі круглого столу сторони обговорили подальші плани щодо боротьби з тероризмом. Зосередили особливу увагу на запобіганні і протидії нелегальній міграції, торгівлі людьми, органами і тканинами для трансплантації, контрабанді. Окрім того, розглянули шляхи запобігання і протидії незаконному обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, організованій злочинності, службовим та корупційним злочинам.

«Навички та знання іноземних колег разом із нашим досвід, здобутим у визвольній війні від російського агресора, є міцним фундаментом для створення сучасної України, боєздатної армії, сильних та справедливих правоохоронних структур. Упевнений, що наша співпраця дозволить в найшвидші терміни навести правопорядок у нашій країні та побудувати систему громадської безпеки і захищеності не тільки в Західному регіоні, а й у цілій Україні», – додав військовий прокурор Західного регіону України Олег Сенюк.

Під час заходу сторони також визначили наступні конкретні напрями спільних зусиль щодо розшуку майна, що підлягає конфіскації, та повернення активів.

Спорядження для безпечного відпочинку в Карпатах:

Коментарі: