1
Долар24.45
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро26.5
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.22
Динаміка НБУ за послідній тиждень

У Львові силовики з різних країн обговорили плани боротьби з тероризмом

zik.ua 27/03/2017 10:25

На базі військової прокуратури Західного регіону України відбувся регіональний круглий стіл за участю делегацій ООН, силових відомств України, Республіки Польща, Словацької Республіки, Румунії та Угорщини «Транскордонна співпраця: проблеми та шляхи їх вирішення».

Захід відбувся у приміщенні Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного за сприяння військової прокуратури Західного регіону України, Головної військової прокуратури Генеральної прокуратури України та Національної академії прокуратури України, – інформує прес-служба військової прокуратури Західного регіону України.

У науковому заході взяли участь представники органів прокуратури, Служби безпеки України, Національної поліції України, Державної фіскальної служби України, Державної прикордонної служби України, вітчизняних й іноземних фахівців та експертів (вчених). Також серед запрошених -представники комітету Організації Об’єднаних Націй, Консультативної місії Європейського Союзу в Україні та учасники від силових відомств Польщі та Румунії і посольств Республіки Польща, Словацької Республіки, Республіки Казахстан та Угорщини.

«Організований нами захід відбувається, на жаль, в умовах вкрай напруженої та нестабільної обстановки у нашій країні. Такій ситуації сприяє безліч геополітичних та внутрішніх дестабілізуючих факторів. Тому сьогодні, в умовах реального часу, ми шукатимемо шляхи практичного вирішення надзвичайно гострих проблем», – зазначив заступник Генерального прокурора України – головний військовий прокурор Анатолій Матіос.

Метою заходу є об’єднання зусиль працівників правоохоронних органів України та суміжних держав, експертів України та Європи, інших зацікавлених осіб в пошуку оптимальних шляхів у розв’язанні проблем транскордонної взаємодії.

У форматі круглого столу сторони обговорили подальші плани щодо боротьби з тероризмом. Зосередили особливу увагу на запобіганні і протидії нелегальній міграції, торгівлі людьми, органами і тканинами для трансплантації, контрабанді. Окрім того, розглянули шляхи запобігання і протидії незаконному обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, організованій злочинності, службовим та корупційним злочинам.

«Навички та знання іноземних колег разом із нашим досвід, здобутим у визвольній війні від російського агресора, є міцним фундаментом для створення сучасної України, боєздатної армії, сильних та справедливих правоохоронних структур. Упевнений, що наша співпраця дозволить в найшвидші терміни навести правопорядок у нашій країні та побудувати систему громадської безпеки і захищеності не тільки в Західному регіоні, а й у цілій Україні», – додав військовий прокурор Західного регіону України Олег Сенюк.

Під час заходу сторони також визначили наступні конкретні напрями спільних зусиль щодо розшуку майна, що підлягає конфіскації, та повернення активів.

Коментарі: