1
Долар24.71
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро27.42
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.34
Динаміка НБУ за послідній тиждень

У Львові буде свій "Wunderkind"

galinfo.com.ua 12/06/2019 10:00
Вчора, знімальна група короткометражного фільму "Wunderkind", що зараз знімають у Львові, представила склад своєї команди та продемонструвала перший тизер майбутньої стрічки.

За словами авторів ідеї, короткий метр "Wunderkind" знімають в жанрі кримінальної комедії. До основного складу акторів увійшли Ярослав Дерпак, Януш Юхницький, Орест Огородник, Влад Партика, Олекса Кравчук, Юрко Корило та Юрій Захарко. Особливими «гостями» фільму стали переможниця 9-го сезону «Голос країни» Оксана Муха, а також соліст «Пікардійської Терції» Славко Нудик.

Бюджет фільму за попередніми розрахунками становить 138 000 гривень. Всі вони були зібрані за допомогою незалежних спонсорів, а також завдяки благодійників на платформі Спільнокошт. Понад третину всіх витрат становить оренда апаратури. Зазначимо, що всі актори, залучені до фільмовиробництва працюють безкоштовно.

Автори переконані, що фільм обов’язково попаде на українські фестивалі короткометражного кіно, проте додають: не кожний фестиваль прийме твір такої довжини. Вона, імовірно, сягатиме близько 35 хвилин.

dsc_2771_4fc4d.jpg

На даний час у всіх охочих є можливість долучитись до створення нового українського кіно. Зазначимо, що благодійники проекту отримають не лише цінні подарунки від авторів фільму, а й змогу побувати на знімальному майданчику та відвідати прем'єрний показ, який запланований на осінь 2019 року.

Спорядження для безпечного відпочинку в Карпатах:

Коментарі: