1
Долар28.06
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро30.96
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.8
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Яворівських працедавців ознайомили з онлайн сервісами Пенсійного фонду

zik.ua 29/03/2019 09:19

В Яворівській РДА Львівської області відбулася чергове засідання комісії щодо «мінімізаторів», спрямоване на підвищення рівня оплати праці, дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати та зайнятості населення на території району.

Про це повідомив сьогодні, 29 березня, власкор IA ZIK з посиланням на дані Яворівської РДА.

На засідання комісії було запрошено представників 15 суб’єктів господарювання, що виплатили у січні цього року заробітну плату, меншу встановленого законодавством розміру. Заслухано 14 суб’єктів підприємницької діяльності.

Тон розмові задав заступник голови Яворівської РДА Назар Сойко. У події взяли участь начальник Яворівського відділу обслуговування громадян (сервісного центру) управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області Володимир Галак, представники Центру зайнятості населення, дирекції Фонду соціального страхування України у Львівській області, управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації та «мінімізатори».

Мова йшла з приводу збільшення розміру середньомісячного заробітної плати, недопускання заборгованості із її виплати, легалізації трудових відносин та вчасної сплати внесків до бюджетів усіх рівнів.

Володимир Галак розповів про умови призначення, перерахунку пенсій, порядок обчислення страхового стажу та умови добровільної участі в системі загальнообов’язкового державного пенсійного страхування, наголосивши, що відповідно до нині діючого пенсійного законодавства встановлена пряма залежність розмірів пенсій від страхового стажу та заробітку, з якого фактично сплачені страхові внески до Пенсійного фонду. А також ознайомив присутніх з он-лайн сервісами Пенсійного фонду, які дають можливості особистого доступу до своєї персональної облікової картки, пенсійної справи, тощо після реєстрації. Наголосив, що процедура реєстрації на веб-порталі є максимально спрощена та про способи реєстрації за допомогою логіна і пароля або ЕЦП.

Коментарі: