Долар26.69
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро29.95
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.7
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Яворівщина вшанувала пам'ять воїна Мар’яна Корчака – троюрідного брата Георгія Гонгадзе

galinfo.com.ua 10/09/2019 11:13
На цвинтарі селища Шкло Яворівського району Львівської області відбулося молитовне вшанування пам’яті полеглого за Україну воїна Мар’яна Корчака, який був троюрідним братом Георгія Гонгадзе.

Про це повідомив сьогодні, 10 вересня, власкорові Гал-інфо голова Яворівської районної ради Володимир Сичак.

З його слів, рідні, близькі, друзі, представники громадськості, керівники району зібралися біля могили новітнього українського героя, щоб разом з духовенством віддати йому шану: Мар’янові цими вересневими днями мало б виповнитися 24 роки.

korchak2.jpg Мар’ян Корчак

«У скорботній події взяли участь також учні та вчителі Шклівської ЗОШ І-ІІІ ст., якій присвоєно звання – імені Мар'яна Корчака, полеглого на Донеччині бійця Добровольчого українського корпусу «Правий сектор» 1-ї окремої штурмової роти», – інформує Володимир Сичак.

Довідка Гал-інфо.

Мар'ян Корчак народився 6 вересня 1995 року в селищі Шкло, що на Львівщині. Закінчив ВПУ №29 в місті Львові. Був троюрідним братом відомого журналіста Георгія Гонгадзе.

У 2016 році приєднався до Національно-Визвольного Руху «Правий сектор». Влітку цього ж року– воїн Добровольчого українського корпусу «Правий сектор» 1-ї окремої штурмової роти, відправився на фронт.

25 травня 2018 року під час артилерійського обстрілу українських позицій Мар’ян Корчак загинув.

korchak1.jpg Могила Мар’яна Корчака

У нього залишилися батьки, брат і сестра.

«22-річний боєць Першої окремої штурмової роти українського Добровольчого корпусу «Правий Сектор» Мар'ян Корчак, який загинув 25 травня, був троюрідним братом загиблого журналіста Георгія Гонгадзе», – про це на своїй сторінці у Facebook у скорботному пості повідомила вдова журналіста – Мирослава Гонгадзе, додавши, що Леся Гонгадзе була тіткою Мар’яна Корчака.