Долар27.68
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро32.8
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий7.45
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Яворівчан закликали відповідально ставитися до соціальних виплат

zik.ua 03/04/2019 08:39

Управління соціального захисту населення Яворівської РДА виступило зі зверненням до одержувачів соціальних допомог, в якому наголошує, що будь-яка інформація про неофіційне працевлаштування за кордоном є вагомою підставою для повернення одержаних державних соціальних виплат та подальшого скеровування такої інформації до правоохоронних органів.

Про це повідомив сьогодні, 3 квітня, власкор IA ZIK з посиланням на заступника начальника управління соціального захисту населення Яворівської РДА В. Когут.

У цьому зверненні, зокрема, мова йде про те, що є випадки, коли особа користується державною соціальною підтримкою, компенсаціями, отримує субсидію та інші державні соціальні виплати і одночасно працює тривалий час за кордоном, не декларуючи отримані доходи.

«Органами соціального захисту населення здійснюються перевірки на предмет виїзду та тривалого перебування за кордоном одержувачів державних допомог. Якщо одержувач державних соціальних виплат тривалий час перебуває та неофіційно працевлаштований за кордоном – вказані виплати припиняються та скасовуються.

До прикладу, у одному із районів Львівщини понад 270 особам, припинено компенсаційні виплати на догляд за інвалідом І групи або літніми особами старше 80 років, у зв’язку з їх перебуванням за кордоном. За даним фактом відкрито кримінальне провадження», – йдеться, зокрема, у зверненні до громадян управління соціального захисту населення Яворівської РДА.