1
Долар25.13
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро27.84
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.39
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Яворів зміцнює партнерські стосунки з польським Вєнґожево

zik.ua 12/02/2019 08:32
Яворів зміцнює партнерські стосунки з польським Вєнґожево
Яворів зміцнює партнерські стосунки з польським Вєнґожево

Делегація українського з міста Яворова Львівської області відвідала польське місто-партнер Вєнґожево, де взяла участь у ювілейному Х Регіональному огляді різдвяних колядок, вертепів та щедрівок.

Про це повідомив сьогодні, 12 лютого, власкор IA ZIK з посиланням на міського голову Яворова Павла Бакунця.

Українську делегацію, куди ввійшов 21 яворівчанин, очолили голови Яворівських районної та міської рад – відповідно Володимир Сичак та Павло Бакунець.

За словами мера Яворова, у польському Вєнґожево українці ознайомилися із самоврядуванням муніципалітету та повітової ради. Одним із пунктів програми триденного візиту була зустріч в мерії з представниками місцевих органів влади задля обговорення можливостей посилення міжнародної співпраці на регіональному рівні – у сферах культури, спорту, молодіжного обміну, волонтерської пожежної служби, медичного обслуговування, пропозицій для літніх людей та реалізації спільних проектів, фінансованих ЄС.

«Опісля чудового духовного дійства відбулася робоча зустріч. Перемовини були спрямованими на розвиток партнерства між містами у сфері культурного обміну, реалізацію спільних проектів, обмін молоддю на короткострокові перебування, ринок праці та пропозиції для медичного персоналу та співпрацю у сфері пожежної служби. Обмін у сфері культури і спорту, а також пропозиція для медичного персоналу – визнані пріоритетними. Мер Вєнґожево Кшиштоф Колашевський представив можливості зміцнення співробітництва. У зоні інтересів були також спільні фестивалі врожаїв, фольклорний ярмарок та Міжнародний фестиваль національних меншин.

Мер Вєнґожева Кшиштоф Колашевський вручив для громади Яворова герб міста та вимпел», – інформує міський голова Яворова Павло Бакунець.

Довідка IA ZIK

Нагадаємо, що угода про партнерство Вєнґожева з Яворівським районом Львівської області була підписана 1 червня 1996 року між тодішніи мером міста Вєнґожева Владиславом Анхімом і головою Яворівської районної ради, нині світлої пам’яті, Степаном Лукашиком.

Спорядження для безпечного відпочинку в Карпатах:

Коментарі: