1
Долар26.42
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро29.82
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий7
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Волонтери Львівщини привітають воїнів із Днем захисника України на фронті

zik.ua 11/10/2018 08:26
Волонтери Народної самооборони Львівщини вирушають на Схід з подарунками
Волонтери Народної самооборони Львівщини вирушають на Схід з подарунками

Волонтери Народної самооборони Львівщини вирушають на Схід з подарунками до Дня захисника України.

Цей святковий вояж до воїнів допомогли зібрати щирі люди з Яворівщини, Бібрщини, Городоччини, Мостищини, Перемишлянщини, Львова. Про це повідомив сьогодні, 11 жовтня, власкор IA ZIK з посиланням на активіста волонтерського руху на Львівщині, яворівчанина Петра Шота.

З його слів, волонтери дякують, зокрема, діточкам, батькам, вчителям і директору першої школи м. Новояворівська Лесі Кулагіній за велику підтримку наших бійців на передових позиціях у зоні війни.

«Велике спасибі за допомогу в підготовці до вояжу на війну колективу «Факро», родині Верхолів, сім’ї Василя Бойка, Василю Струсу, Ярославу Іваніву, благодійникам з-за кордону за дорогий електричний візок для Сергія зі Старобільська, який так його потребує, голові Яворівської РДА Ігорю Самардаку за підтримку і всім-всім тим добрим людям, які долучилися до збору подарунків фронтовикам.

Візок для пораненого із Старобільська
Візок для пораненого із Старобільська

Уклін добрим людям з Бібрщини: сіл Лани, Серники, Свірж, Глібовичі, Стоки, Великі Глібовичі, Малі Ланки, Любешка, Шпильчино, міста Бібрки. Люди приносили солодку випічку, шоколадки, цукерки, вафлі, печиво, цукор, мед, каву, чай, хліб, вареники (143 відер), шкарпетки, туалетний папір, мило, вологі серветки, станки для гоління, рис, гречку, вівсяні пластівці, пшеничну крупу, макарони», – інформує IA ZIK активіст волонтерського руху на Львівщині, яворівчанин Петро Шот.

Спорядження для безпечного відпочинку в Карпатах:

Коментарі: