Долар27.68
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро32.8
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий7.45
Динаміка НБУ за послідній тиждень

В Яворові впорядковують подвір’я біля нових казарм

zik.ua 28/03/2019 08:40
В Яворові  впорядковують подвір’я біля нових казарм
В Яворові впорядковують подвір’я біля нових казарм

У 53 військовому містечку Яворова вже зведено 4 казарми для воїнів-контрактників, біля яких робітники облаштовують подвір’я.

Про це передає сьогодні, 28 березня, власкор IA ZIK.

У військовому мікрорайоні Яворова збудовано гарні казарми для воїнів, що служать за контрактом: дві такі будівлі розташовані поблизу церкви Покрови Пресвятої Богородиці, а ще дві – неподалік каплички Богоматері.

Мешканці 53 військового містечка Яворова задоволені, що вояки 24 окремої механізованої бригади імені Короля Данила тепер зможуть повернутися з фронту у власне житло, а не тинятимуться по чужих кутках.

За інформацією Яворівської КЕЧ району, ці 4 казарми поліпшеного типу мають згодом перевести у статус гуртожитків.

Нагадаємо, що в червні минулого року відбулася робоча зустрічі міського голови Яворова Павла Бакунця з начальником головного квартирно-експлуатаційного управління Збройних сил України, полковником Олегом Галушком.

Полковник Олег Галушко та мер Яворова Павло Бакунець обговорили проекти 4 казарм для проживання військовослужбовців за контрактом.

За словами Олега Галушка, це будуть казарми поліпшеного планування – двоповерхова будівля, розрахована на 120 військовослужбовців.