1
Долар28.06
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро30.96
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.8
Динаміка НБУ за послідній тиждень

В Яворові рятувальників навчали запобігати корупції

zik.ua 29/03/2019 08:26

У місті Яворові відбувся семінар-нарада за участі рятувальників з питань запобігання проявам корупції.

Про це повідомив сьогодні, 29 березня, власкор IA ZIK з посиланням на дані Яворівського РВ ГУ ДСНС у Львівській області.

Подія відбулася під керівництвом начальника сектора з питань запобігання та виявлення корупції Ю. Герасимчука за участі заступника начальника Яворівського відділу Городоцької місцевої прокуратури Львівської області Б. Вань.

У нараді-семінарі взяли участь рятувальників Яворівського районного відділу, 23 ДПРЧ, 53 ДПРЧ, 54 ДПРП та 60 ДПРП ГУ ДСНС України у Львівській області, яким роз’яснено практичне застосування нормативно-правових актів у сфері запобігання проявам корупції, наголошено на заходах фінансового контролю.

Мета семінару – покращення знань та обізнаності рятувальників у питаннях, що стосуються негативних наслідків та можливого настання процесуальної відповідальності за вчинення корупційних правопорушень і правопорушень, пов’язаних з корупцією, а також нехтування правовими нормами, закріпленими антикорупційним законодавством, відсутністю досвіду щодо правомірної специфіки їх застосування. Окрім цього, передбачено покращити розуміння та усвідомлення фахівцями ДСНС вимог і обмежень Закону України «Про запобігання корупції».

Коментарі: