Долар26.91
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро29.62
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.7
Динаміка НБУ за послідній тиждень

В Яворові «Мати-героїня» проводжає у військо сина в день його 20-ліття

zik.ua 27/04/2017 10:09
В Яворові Мати-героїня проводжає у військо сина в день його 20-ліття
В Яворові Мати-героїня проводжає у військо сина в день його 20-ліття

Сьогодні, 27 квітня, в місті Яворові Львівської області на подвір’ї районного військового комісаріату – людно. Родичі та друзі проводжають сімох новобранців на строкову службу в Збройні сили України.

Про це передає з місця події власкор IA ZIK.

Серед юнаків, які нині від’їжджають з Яворова у Львів, а звідти – у військові частини, – Тарас Марків із села Залужжя, в якого саме нині – день народження.

Проводжає юнака мама Ганна Степанівна Марків – відома на Яворівщині мати-героїня, яка народила й виховала 9 дітей.

Із 20-літтям Тараса Маркова привселюдно привітав заступник військового комісара Яворівського РВК – начальник відділу комплектування, майор Павло Розгон. А перший заступник голови Яворівської РДА, голова Яворівської районної призовної комісії Ігор Рак подякував Ганні Степанівні за виховання сина справжнім патріотом та подарував їй квіти.

У коментарі власкорові IA ZIK мати-героїня Ганна Марків сказала, що Тарас, який іде сьогодні у військо, – її наймолодша дитина з усіх дев’ятьох.

«Сьогодні моєму Тарасикові – двадцять років. А задається, що народила його ще зовсім недавно. Мій лікар Іван Григорович Гоцій був вихідний, але прибіг з церкви – приймати в мене пологи. Моїх дев’ятеро дітей – усі добрі, працьовиті, справедливі. Двоє синів уже відслужили в армії. Тепер прийшов час і для Тарасика. Молитимусь не лише за нього, а й за всіх хлопців-військових», – розповіла власкорові IA ZIK яворівчанка, листоноша із яворівського села Залужжя Ганна Марків.