1
Долар26.38
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро29.82
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий7.01
Динаміка НБУ за послідній тиждень

В Яворівському районі під час благодійної коляди збиратимуть гроші для хворого хлопчика

zik.ua 10/01/2019 08:25
<nbsp;>

У неділю, 13 січня, в селі Старий Яр Яворівського району Львівської області відбудеться благодійна коляда, під час якої збиратимуть пожертви для недужого хлопчика Назарія Пісоцького, який потребує негайної операції з трансплантації нирки.

Про це повідомили сьогодні, 10 січня, власкорові IA ZIK активісти БО «З надією в серці».

За словами лідера БО «З надією в серці» Людмили Женчур, на благодійну коляду в Старий Яр запрошують не лише мешканців Яворівщини, а й з усієї Львівщини. Коли хто не зможе прибути на цю духовну благодійну подію, то просимо скеровувати пожертви для порятунку юного мешканця села Вербляни Яворівського району Львівської області Назарія Пісоцького на такий рахунок у ПриватБанку: 51 68 75 73 69 42 19 97 (мама Галина Пісоцька).

«Назарчикові погодилися зробити операцію із трансплантації нирки лікарі в Білорусі. Але це коштуватиме – 60 тис. євро. Однак родина хлопчика – незаможна, таких грошей не має. Ми вже проводили чимало благодійних заходів, спрямованих на порятунок Назарія Пісоцького, але потрібну суму досі не назбирали. Дуже просимо небайдужих галичан допомогти дитині одужати, хто чим може», – мовить Людмила Женчур з Яворова, лідер БО «З надією в серці».

Спорядження для безпечного відпочинку в Карпатах:

Коментарі: