1
Долар28.06
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро30.96
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.8
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Учасники хресної дороги в Яворові поклали хрест до монументу полеглим на Сході

zik.ua 08/04/2019 08:45
<nbsp;>

У неділю, 7 квітня, у свято Благовіщення Пресвятої Богородиці в місті Яворові Львівської області відбулася хресна хода за участі сотень людей різного віку, очолювана священиками та дітьми з образами, які символізують стації хресної дороги.

Про це повідомив власкор IA ZIK.

Лейтмотивом хресної ходи по Яворову, яка тривала майже 3 години, стало благання і дорослих, і дітей до у Всевишнього та Матінки Божої про мир та злагоду в Україні. Не лише чоловіки поперемінно несли важкий хрест, а й римо-католицькі монахині згромадження святої Дороти та сестри-василіанки УГКЦ.

Мешканці Яворова пройшли крізь все місто цілими родинами з лампадками. Недалекий шлях від стародавньої церкви Різдва Пресвятої Богородиці, що в мікрорайоні «Мале Передмістя» до храму Покрови Пресвятої Богоордиці, що в 53 військовому містечку Яворова, пройшли навіть інваліди на милицях та матусі з немовлятами у візочках, маленькі діти.

Понад тисяча людей взяло участь в хресній дорозі, серед яких були міський голова Яворова Павло Бакунець, секретар Яворівської міськради Ольга Созанська, районні та міські депутати, лідер молодіжного руху на Яворівщині Ігор Грабовський, начальник Яворівського РВ ГУ НП у Львівській області, полковник поліції Ігор Муха. Не було лише, як за мирних часів, командирів та воїнів 24 окремої механізованої бригади імені Короля Данила, яка зараз на фронті боронить незалежність і територіальну цілісність України.

<nbsp;>
;>

За словами офіційного капелана 24 ОМБ, настоятеля церкви Покрови Пресвятої Богородиці, отця Володимира Шидловський, військовослужбовці Королівської бригади зараз несуть свій тяжкий Хрест на Сході.

Процесія молитовно зупинялася, зокрема, біля римо-католицького костелу святих апостолі Петра і Павла, пам’ятників авторові мелодії Державного гімну України, отцю-композитору Михайлу Вербицькому та митрополиту Андрею Шептицькому, храмів святого Юрія, Успення Пресвятої Богородиці, стародавнього Хреста на роздоріжжі, фігури Івана Хрестителя на березі річки Шкло. У проповідях священики просили яворівчан забути про сварки та чвари, заздрощі та злобу, бути єдиними у своєму благанні до Всевишнього – припинення в Україні кровопролиття, швидке одужання поранених, повернення додому зі Сходу живими і неушкодженими військовослужбовців.

Великий дубовий хрест цього разу люди поклали не на сходах церкви, що у військовому містечку Яворова, до постаменту меморіалу пам’яті воїнів 24 окремої механізованої бригади імені Короля Данила, які за любов до Вітчизни та вірність присязі народові України заплатили на Сході життям.

Хресну дорогу по Яворову супроводжували працівники Яворівського РВ НП у Львівській області.

<nbsp;>
;>

Коментарі: