1
Долар28.06
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро30.96
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.8
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Толока не обминула Пам’ятний знак 2000-ліття Різдва Христового, що на трасі Львів-Краковець

zik.ua 11/04/2019 07:09
Толока не обминула Пам’ятний знак 2000-ліття Різдва Христового
Толока не обминула Пам’ятний знак 2000-ліття Різдва Христового

Вчора, 10 квітня, в місті Яворові відбулася низка толок, приурочених підготовці до Великодня. Територію біля Пам’ятного знаку на честь 2000-ліття Різдва Христового, що на міжнародній автотрасі Львів-Краковець, прибрали працівники Яворівської міської ради, очолювані мером Павлом Бакунцем. Про це повідомив власкор IA ZIK.

Спеціалісти Яворівської міськради не лише зібрали непотріб на роздоріжжі міжнародної автотраси на Львів, Краковець, Яворів, але й окультурили кущі, згребли та вивезли старе листя.

За словами керуючої справами Яворівської міської ради Наталії Тернової, наробилися до сьомого поту, бо подорожуючі, як не прикро, не гребують не лише на збіччя міжнародної автотраси Львів-Краковець викидати сміття, а й навіть Пам’ятний знак, встановлений на роздоріжжі на честь 2000-ліття Різдва Христового, нехлюїв не зупиняє.

А сквер митрополита Андрея Шептицького, що в середмісті Яворова, привели до порядку працівники міського Народного дому, очолювані директором цього комунального закладу Яворівської міської ради Ярославом Шевчиком.

У коментарі власкорові IA ZIK міський голова Яворова Павло Бакунець наголосив, що його сподівання про бум передвеликодніх толок справдилися.

«Самим комунальникам справитися із таким махом робіт – не під силу, адже хоча КП ЯМР «Житлокомунсервіс» вдалося забезпечити якісною технікою, робочих рук все ж не вистачає. Приємно, що яворівчани активно долучилися до толок, за допомогою яких зробимо Яворів на Великдень, наче писанку», – зазначив мер.

Коментарі: