1
Долар28.14
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро30.86
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.76
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Синютка прокоментував, чи могли на одній з дільниць не внести у списки виборців усіх 18-річних

zik.ua 31/03/2019 12:39

У соцмережах з’явилася інформація про те, що на одній із виборчих дільниць на Львівщині (с Мальчиці Яворівського району) до списку виборців не внесли усіх осіб, яким виповнилося 18 років. Голова Львівської ОДА Олег Синютка повідомив, що наразі не чув про таку ситуацію, однак не виключив, що неточності у списках виборців можуть бути.

Про це О.Синютка повідомив під час виборчого марафону у Львівському прес-клубі.

«Я поки що про це не чув, але, звичайно, такі випадки можуть бути, коли хтось не внесений чи хтось помилково внесений у списки виборців. Такі речі відбуваються практично під час кожної виборчої кампанії. Але я на 100% гарантую, що це не було зроблено зумисне», – повідомив О.Синютка.

Фото: facebook.com/vitaliy.horbatenko
Фото: Facebook

Голова ЛОДА зазначив, що уповноважений на це орган має більш ретельніше ставитися до формування списку виборців.

«Упродовж останнього тижня було багато звернень і заяв від людей, зокрема, від внутрішньо переміщених осіб, які не знайшли себе у списках виборців чи побачили там помилку.

Ми, на жаль, напевно, занадто мало зверталися до людей, щоб вони перед днем голосування перевірили свою присутність і правильність внесення даних у списках виборів. Але це поодинокі факти, не масові, які можуть вплинути на волевиявлення», – зауважив О.Синютка.

Коментарі: