Долар27.68
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро32.8
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий7.45
Динаміка НБУ за послідній тиждень

Селяни з Яворівщини не мають грошей на порятунок донечки в Ізраїлі

zik.ua 17/04/2019 09:03
<nbsp;>

Єдиний шанс для 5-річної Юленьки Ірзи із села Дебрі Яворівського району Львівської області, діагноз якої – гостра мієлоїдна лейкемія, – лікування в Ізраїлі.

Медики цієї клініки вже вивчили документи дитини й запропонували свою допомогу. Але в батьків таких грошей немає. Про це повідомив сьогодні, 17 квітня, власкор IA ZIK з посиланням на лідера БО «Місто добрих людей» з Новояворівська Вікторію Тріфан.

З її слів, старший братик цієї дівчинки в серпні минулого року через таку ж хворобу помер у віці 8 рочків. А в батьків коштів для порятунку 5-річної дитини немає.

«Протягом двох тижнів лікарі в Ізраїлі вивчали документи й аналізи Юлії Ірзи і надали позитивне рішення та рахунок. Вони готові боротися за одужання Юленьки Ірзи. Адже у них вже є позитивні результати стосовно дітей з такими ж безвихідними ситуаціями. Отож не можна втратити шанс. Вступний внесок – 100 тисяч доларів буде оплачений найближчими днями. Але ця клініка – надзвичайно дорога, у вкладенні є переклад  рахунку з цінами послуг. Не можу назвати кінцеву суму, але із рахунку все видно – може сягати навіть 300 тис. дол. США.

Ми не знаємо, де знайти такі гроші, тому звертаємося за допомогою до усіх добрих людей.

Люди, християни, українці, допоможіть врятувати дитину! Ви б чули, як батьки Юленьки плачуть – серце розривається.

Батьки мають благочинну картку у ПриватБанку за №51 68 75 73 74 92 96 79. Татко дитини Ігор Ірза обіцяє звітувати усім доброчинцям про використані кошти й благає добрих людей не залишити їхню донечку Юленьку без матеріальної підтримки та щирої молитви», – інформує IA ZIK лідер БО «Місто добрих людей» з Новояворівська Вікторія Тріфан.