1
Долар28.06
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Євро30.96
Динаміка НБУ за послідній тиждень
Злотий6.8
Динаміка НБУ за послідній тиждень

На Яворівщині презентовано виставку «Історії життя Героїв Небесної сотні Львівщини»

zik.ua 17/04/2019 05:08
Історії життя Героїв Небесної сотні Львівщини
Історії життя Героїв Небесної сотні Львівщини

Вчора, 16 квітня, у Вороблячинcькій ЗОШ І – ІІ ступенів імені Героя України Віталія Кoцюби відбулося першана Яворівщиніпрезентація виставки «Історії життя Героїв Небесної сотні Львівщини».

Про це повідомив власкор IA ZIK з посиланням на дані Яворівської РДА.

Цією виставкою вшанувано пам’ять Героїв Небесної сотні, у лавах якої був і уродженець села Вороблячин Яворівського району Львівської області Віталій Коцюба.

Організатором виставки стали Музей визвольної боротьби України у Львові та департамент з питань культури національностей та релігій Львівської облдержадміністрації.

А актовій залі школи відбувся вечір вшанування пам’яті мешканця села Вороблячин Героя Небесної сотні, Героя України Віталія Коцюби за участі його рідних, друзів, учнів та вчителів школи.

Участь у події взяли головний спеціаліст департаменту з питань культури національностей та релігій ЛОДА Ольга Гошовська, заступники голів Яворівських РДА та районної ради – відповідно Назар Сойко, Володимир Мацелюх, директор Яворівського центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді Віталій Байда, начальник відділу освіти РДА Володимир Байда, начальник управління соціального захисту населення РДА Уляна Ганусяк, Смолинський сільський голова Леся Онишків, Немирівський селищний голова Микола Бесага, родичі Героя України Віталія Коцюби та родини загиблих Героїв Небесної сотні, вихідців з Яворівщини, та інші.

Коментарі: